Tomasz Ryś

Strona główna / Tomasz Ryś

  Tomasz Ryś

  Rekruter i trener handlowy, pracujący w sektorach B2B i B2C.
  Warsztaty handlowe jakie prowadzi są nakierowane na praktyczne umiejętności nawiązywania kontaktów i argumentacji handlowej w bezpośrednich relacjach handlowców z klientami.
  I choć w jego repertuarze jest wiele tematów sprzedażowych, to bez wątpienia hitami od lat są:
  1. Argumentacja handlowa – warsztat na którym wypracowywane są pakiety korzyści jakie można przekazywać klientowi, co jest bardzo ważne dla standaryzacji procesu sprzedaży dla zespołów handlowych – to konkretne frazy merytoryczne, które powinny być używane przez handlowców, szczególnie w początkowej fazie pozyskiwania klientów.
  2. OPTIMA Metodyka Sprzedaży – rozwinięcie metodyki Spin Selling zespołu Neil’a Rackhama.
  Warsztat którego celem jest wypracowanie całej ścieżki sprzedaży: od nawiązania kontaktu do finalizacji. Warsztat szczególnie przydatny gdy proces sprzedaży jest oparty o wiele spotkań i uzgodnień.
  Pracował między innymi dla PZU, DNV GL, Mikomax, Berendsen, Allcon, Radmor.

  Rekomendacje

  • Tomasz jest bardzo kreatywną i zaangażowaną osobą. Jego największymi zaletami przy pracy w projekcie było zaangażowanie i motywowanie pozostałych jego uczestników. Tworzone przez Tomasza materiały tekstowe i filmowe były na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i produkcyjnym. Ponad to Tomasz wnosił bardzo wiele pomysłów na rozwój projektu i bezpośrednio się do nich przyczyniał. Życzyłbym sobie, aby w każdym zespole znajdowała się podobna osoba.
   Marcin Zych
  • Niebanalne spojrzenie na sprzedaż, to zapewne wyróżnia szkolenia Tomasza. Swobody ale bardzo rzeczowy przekaz wiedzy nie pozwala na element nudy. Wysoki poziom wiedzy, zdyscyplinowania w prowadzeniu szkolenia zapewniają ich wysoką jakość. Serdecznie polecam.
   Monika Lech
  • Pomocny i zaangażowany w ciągu całego procesu rekrutacji. Standard i kultura pracy na najwyższym poziomie.
   Wojciech Gaca
  • Jego specjalność to werbalne i pozawerbalne treningi i techniki sprzedaży wraz z identyfikacją rzeczywistych potrzeb Klientów.
   Rafał Kmiecik
  • Kreatywny, skuteczny, nietuzinkowy.
   Tomasz Wróblewski
  image
  https://salesdetails.pl/wp-content/themes/solidbox/
  https://salesdetails.pl/
  #303f56
  style1
  scroll
  Loading posts...
  /home/sdetails/ftp/sd/web/
  #
  on
  none
  loading
  #
  Sort Gallery
  on
  no
  yes
  off
  off
  off
  Enter your email here
  off
  off