Szymon Lach

Strona główna / Szymon Lach

  Szymon Lach

  Trener Sprzedaży

  Przede wszystkim jestem sprzedawcą. W ramach swojej pracy poszukuję klientów, prowadzę rozmowy handlowe, negocjuję warunki, ustalam budżety i robię wiele innych rzeczy, których cel zawsze jest ten sam – pozyskać klienta. Później jestem trenerem. Pokazuję, jak sprzedawać efektywnie, skutecznie, jak dobrze negocjować, ustalać budżety i robić wszystkie te rzeczy, które są potrzebne do tego, żeby osiągnąć cel – pozyskać klienta i zamienić go w kogoś znacznie więcej niż tylko klienta.Sprzedaję swoje usługi, pomagam sprzedawać produkty i usługi innych i pomagam sprzedawać dzisiaj jeszcze jedną wymagającą do sprzedaży rzecz – pracodawcę. Tak, uważam, że pracodawca, żeby pozyskać kandydata, powinien się dobrze sprzedać. W tym również pomagam w ramach projektowania działań EB (Employer branding) i procesów rekrutacyjnych, onboardingowych. Wspieram również firmy w tworzeniu prawdziwej kultury organizacji i spójności firmy tak wewnątrz jak i na zewnątrz.

  Rekomendacje

  • Szymona charakteryzuje duża łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji, co w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem przekłada się na efektywny warsztat. Bez nadęcia i pychy w bardzo przejrzysty i przystępny sposób Szymon potrafi przekazać bardzo konkretne wskazówki, poparte przykładami. Osobiście z sukcesem zastosowałem kilka rekomendowanych zaleceń, które zwyczajnie działają. Jego fachowość i wspomniana relacyjność skłoniła mnie do przeprowadzenia wywiadu do podcastu, który cieszy się bardzo pozytywnym odbiorem. Szczerze polecam treningi prowadzone przez Szymona!
   Wojciech Strózik
  • Polecam. Miałem niewątpliwą przyjemność brać udział w szkoleniu prowadzonym przez Szymona. Tematyka, wcześniej ustalona z Szymonem, była oparta na bieżących doświadczeniach i problemach i podana w bardzo przystępny sposób. Zajęcia były prowadzone w dobrym tempie i były zróżnicowane pod względem formy, więc nikogo nie nużyły. Nie było to "przegadane" szkolenie, ale szkolenie, z którego wnioski, przy niewielkim wysiłku własnym, można przełożyć na rozwój osobisty.
   Paweł Kubiakowski
  • Do tej pory brałam udział w wielu tego typu zajęciach, ale nikt nie wywarł na mnie takiego wrażenia jak Szymon! Jest bardzo rzeczowy, otwarty, pomocny i niesamowicie charyzmatyczny, co powoduje, że po zajęciach z nim jest się naładowanym motywacją do działania z głową pełną cennych rad. Na warsztatach z nim nauczyłam się bardzo wiele na temat rozmów rekrutacyjnych, konstrukcji CV czy personal brandingu. Chylę czoła ku Szymonowi i wszystkim polecam jego szkolenia i warsztaty.
   Dagmara Rusiecka
  • Do tej pory wydawało mi się, że moje wystąpienia publiczne są dobre. Szymon w sposób profesjonalny i uprzejmy pokazał mi, że miałem rację - rzeczywiście wydawało mi mi się. W ciągu dwóch dni szkolenia nauczył mnie jak powinno dobrze wyglądać takie wystąpienie i jak je przygotować. Szczerze polecam!
   Jakub Szpytak
  • Poznałem Szymona najpierw jako trenera - będą uczestnikiem jego szkolenia, kilkukrotnie jako agencja brandingowa na jego potrzeby a później wielokrotnie jako współpracownika we wdrażaniu projektów brandingowo-sprzedażowych dla moich klientów. Zawsze Szymon wykazywał się dużym zaangażowaniem, przygotowaniem, wiedzą i energią w przekazywaniu wiedzy dotyczącej sprzedaży. Zdecydowanie rekomenduje współpracę z Szymonem.
   Mateusz Rozynek
  image
  https://salesdetails.pl/wp-content/themes/solidbox/
  https://salesdetails.pl/
  #303f56
  style1
  scroll
  Loading posts...
  /home/sdetails/ftp/sd/web/
  #
  on
  none
  loading
  #
  Sort Gallery
  on
  no
  yes
  off
  off
  off
  Enter your email here
  off
  off