Rafał Liebrecht

Strona główna / Rafał Liebrecht

  Rafał Liebrecht

  Strateg Marketingowo-Sprzedażowy. Doradca Biznesowy.

  TOP 10 najważniejszych i topowych głosów polskojęzycznego Linkedina, wywierających największy wpływ, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i budując postawy.

  Rozładowuję trudne emocje biznesowe.
  Holistyczne podejście, obejmujące cały zakres życia przedsiębiorstwa.

  Budowanie spójności sprzedaży. Szukanie wartości dodanej, niwelowanie demonów zakupowych Twoich Klientów.

  Grupa wsparcia sprzedaży na ścieżce zakupowej.

  Nie wstydź się, warto aby ktoś spojrzał z boku na Twój biznes. To otwiera oczy i dostarcza informacji ważnej z punktu widzenia strategii przedsiębiorstwa.

  Rekomendacje

  • Iwona Pękala
   Po warsztatach prowadzonych przez Rafała zostaliśmy z listą otwartych zadań. Po przegadaniu okazało się, że to co widzimy to jedynie czubek góry lodowej. Rafał warsztaty prowadzi swobodnie, ale skutecznie, czasem wręcza gotowe narzędzia. Tak, trzeba było w ich trakcie opuścić strefę komfortu, choć obyło się bez łez. To było potrzebne. Jest nowa energia i są wskazówki, wiemy co robić. Dzięki Rafale!
   Iwona Pękala
  • Lidia Buksak
   Niby oczywista oczywistość, niby każdy to wie, ale tylko niby. Pytania, przez które Rafał przeprowadza w czasie treningu, mają moc - pozwalają stanąć i spojrzeć na siebie i swój biznes z innej perspektywy. Czekałam na to szkolenie i szykowałam się na "ból", a okazało się, że Rafał przeprowadził mnie przez swój autorski proces bezpiecznie i z pozornego chaosu pytań wyłonił się sens, a "kropki" zaczęły się łączyć. Dzięki Rafał, będę Cię polecać! :)
   Lidia Buksak
  • Rafał to skomplikowany człowiek w swojej prostocie :) Doświadczeniami i sposobem bycia w prosty i przyjazny sposób pomaga otwierać oczy. Skupia dookoła siebie wielkie grono funów nie tylko z uwagi na swój profesjonalizm, ale również ludzką otwartość na poznawanie drugiego człowieka. Jak sam mówi nie robi rewolucji, ale na pewno pomaga otwierać oczy na rzeczy, które są oczywiste w swojej oczywistości. Cieszę się, że nasze drogi skrzyżowały się zawodowo. Dzięki Rafał i polecam szczerze!
   Dariusz Olejnik
  • Maciej Dubiela
   Rafał - pierwsza myśl przed spotkaniem z Tobą : " no tak, pewnie kolejny krawaciarz ! i co on mi powiem takiego ciekawego ? no co więcej niż już wiem ???? " O nie nie. Nie jesteś krawaciarzem. Jesteś jak młot pneumatyczny !!! :) wbiłeś się w mój mózg no cholera chyba na długo. Wiesz, że ja jestem sceptyczny, bardzo sceptyczny. Oprócz wysokiego ciśnienia i bólu głowy dałeś mi dużo do myślenia ! i tak trzymaj - nie zmieniaj swojego podejścia bo właśnie to dociera do takich sceptyków jak ja . Dzięki i mam nadzieję do zobaczenia ! :)
   Maciej Dubiela
  • Emilia Dubiela
   A to było tak : Rafał opublikował post. Oczywiście post w niepowtarzalnym stylu Rafała. Ostatnie zdanie brzmiało " i wezmę za to pieniądze" ... i to było właśnie TO. Cenię ludzi za to kim są bo są po prostu SOBĄ i to w życiu jest najważniejsze. Rafał jest SOBĄ i to spowodowało, że się otworzyłam a nie było to łatwe. Spotkanie z Rafałem to nie pitu pitu bajdu bajdu to bardzo ciężka praca nad sobą :) nad swoimi lękami tymi zawodowymi ale jak bardzo związanymi z prywatnymi ! siedzisz, słuchasz i ... milion myśli a potem nagle uświadamiasz sobie "bożę , po co ja to wszystko robiłam !" a przecież robiłam to bo byłam przekonana że robię to ponad 20 lat i jestem przecież świetna !!! Rafał no więc podsumowanie - dzięki Tobie dopiero TERAZ BĘDĘ NAPRAWDĘ ŚWIETNA ! dziękuję za wszystko :) :)
   Emilia Dubiela
  • Rafał Maciąga
   Dwa Rafały się spotkały. :) Tak rozpoczęliśmy Naszą przygodę. Zgraliśmy się mentalnie a filozofia jego postrzegania rzeczywistości otworzyła mi oczy i wskazała kierunek. To, że jest liderem "TOP 10" na Linked In w Polsce tylko umocniło mnie w przekonaniu podjęcia współpracy. Bezpośredni i naturalny co w dużym stopniu ułatwia nawiązanie kontaktu i rozmowy, bo przecież o rozmowę tu chodzi. Ogromna wiedza biznesowa za którą idą dobre i złe doświadczenia z których nie każdy dałby radę się podnieść. To motywuje i budzi szacunek. Dla mnie Rafał to punkt zwrotny w postrzeganiu mojej firmy. Rekomenduję go jako osobę, która pomaga :)
   Rafał Maciąga
  • Paweł Michalski
   Rafał Liebrecht? No tak, gwiazda Linkedina, TOP 10 w Polsce, pomyślałem - będzie gwiazdorzył..., ale nie! Normalny gość, który od razu skraca dystans, żeby lepiej Ciebie poznać i finalnie, pokazać twoje mocne strony. Duża, praktyczna wiedza, masa pomysłów, umiejętności prowadzenia dyskusji, co w naszym przypadku doprowadziło do prawdziwej burzy mózgów! Rafał to prawdziwy spec, który pomoże ogarnąć wiele tematów jednocześnie, POLECAM!
   Paweł Michalski
  image
  https://salesdetails.pl/wp-content/themes/solidbox/
  https://salesdetails.pl/
  #303f56
  style1
  scroll
  Loading posts...
  /home/sdetails/ftp/sd/web/
  #
  on
  none
  loading
  #
  Sort Gallery
  on
  no
  yes
  off
  off
  off
  Enter your email here
  off
  off