Paweł Kowalewski

Strona główna / Paweł Kowalewski

  Paweł Kowalewski rozwijał sprzedaż w spółkach Skarbu Państwa (KUKE S.A.- gdzie jako Pełnomocnik Zarządu, odpowiedzialny był za strategię, rozwój produktów), jak i w dużych spółkach giełdowych (takich jak Magellan S.A., gdzie był Dyrektorem Handlowym wszystkich kanałów dystrybucji).
  Dyrektor handlowy Idea Money – giełdowej spółki faktoringowej.

  Doświadczenia zawodowe #PawłaKowalewskiego, to nie tylko segment największych firm.
  Z sukcesami rozwijał nowo powstające firmy, budując struktury typu green-field od dnia ich powstania (m. in.: #CrediFact Sp. z o.o. gdzie pełnił funkcję Dyrektora Handlowego Członka Zarządu, #Creditinfo – #Shufa, będąc CEO tej organizacji).
  Udzielał wsparcia merytorycznego firmom z branży FMCG, pełniąc w nich funkcję interim CEO. Przez 5 lat związany był z największą i najstarszą na świecie firmą konsultingu negocjacyjnego – #ScotworkPolska, zajmując stanowisko Dyrektora Kształcenia Negocjacyjnego, Trenera Negocjacji i audytora procesów komunikacji negocjacyjnej. Współpracował w tym zakresie z takimi firmami jak: #Microsoft, #Danone, #Lotte #Wedel, #RabenTransport, #TVN, #Nestle, #AstraZeneca, #PwC, #Nivea, #Tchibo, #FritoLay / #Pepsico, #BSH, #GSK, #PhilipsMorris, #Aryzta, #VelvetCare, #Renault, #Huawei, #Bonduelle, #Żywiec oraz Z wieloma innymi.

  Realizował projekty jako interim manager w #OrangePolska, #EulerHermes.

  Autor wielu publikacji merytorycznych w zakresie sprzedaży, negocjacji, mediacji i zarządzania.

  Prywatnie: Przez ponad 20 lat członek Polskiej Kadry Narodowej. 60 mistrz Polski w pływaniu. Uczestnik Mistrzostw Świata w Pięcioboju Nowoczesnym. Mistrz Polski i reprezentant naszego kraju na 3 Mistrzostwach Europy w triathlonie

  image
  https://salesdetails.pl/wp-content/themes/solidbox/
  https://salesdetails.pl/
  #303f56
  style1
  scroll
  Loading posts...
  /home/sdetails/ftp/sd/web/
  #
  on
  none
  loading
  #
  Sort Gallery
  on
  no
  yes
  off
  off
  off
  Enter your email here
  off
  off