Michał Staniszewski

Strona główna / Michał Staniszewski

  Michał Staniszewski

  Projektant systemów zarządzania

  Michał Staniszewski wdraża rozwiązania i usprawnienia które pomagają organizacjom dynamicznie się rozwijać. Jest specjalistą w zakresie projektowania systemów zarządzania. Pomaga liderom, zespołom i firmom osiągać lepsze rezultaty biznesowe. Jego zainteresowania skupiają się wokół zarządzania systemowego, rozwijania systemu zarządzania strategicznego, projektowego, procesowego, efektywności i zarządzania ryzykiem.

  Występuje w roli konsultanta, trenera, szkoleniowca, interim managera. Zrealizował kilkadziesiąt projektów rozwojowych dla przedsiębiorstw i jednostek sektora finansów publicznych.
  Certyfikowany konsultant narzędzi: ISO 31 000 Lead Risk Manager, ISO 22301 Lead Business Continuity Manager, Talent Dynamics i Talent Dynamics Spectrum.

  Rekomendacje

  • Michał is a passionate lecturer and experienced civil servant. However he exceeds the most a person challenging an organisations status quo. When you are looking for a person to help an organisation reach internal and functional perfection – ask him to do so. He has gained numerous experience within different sectors and segment of the Polish economy. His ability to manage risk of a transition process are remarkable and can be used to strengthen the organisational structure.
   Tomasz Tyc
  • Michał to człowiek z pasją. Ma mnóstwo pomysłów i potrafi zapalić do działania. Nawet najbardziej skomplikowaną rzecz potrafi przedstawić/rozrysować w prosty sposób. Człowiek inspiracja.
   Arkadiusz Prus
  • Michał jest dowodem na to, że można pogodzić pasję z pracą. Nasza współpraca przy wdrażaniu zarządzania ryzykiem w m. st. Warszawie przebiegała znakomicie. Z przyjemnością wracam myślami do tego projektu i wspólnej pracy.
   Piotr Jaworski
  • Z Michałem miałem okazję działać w organizacji Toastmasters. Poznałem go jako osobę precyzyjną, pełną energii i przywiązującą dużą uwagę do szczegółów. Miał wiele propozycji jak usprawnić działalność organizacji. Bardzo dobrze sprawdzał się jako oceniający, zwracając uwagę na szansę do rozwoju uczestników. Jest bardzo kreatywną osobą, zarażającą innych swoim entuzjazmem i prezentujący profesjonalny poziom w kontaktach osobistych. Cieszę się że mogłem z nim razem działać.
   Robert Kowalski
  • After working for Michał since 2015 I found him to be a great leader with big concentration on effects. He has a lot of skills and knowlage which he communicate others with pleasure. Michał is quick-thinking and very creative person. He always try to help employes with their problems and he’s always first at finding solutions. Michał is also a hard-working person with a lot of energy and motivation. He can easily encourage others to better work.
   Zbigniew Martyński
  • Michał to wulkan energii i pomysłów. Świetny strateg i wizjoner. To co Ty wymyślisz za 4 tygodnie On wymyślił dla Ciebie już wczoraj. Michał ma olbrzymie, wieloletnie doświadczenie w różnego rodzaju projektach i procesach. Szybko potrafi je przekształcić w rozwiązania, które potrzebne są Tobie tu i teraz. Jeżeli potrzebujesz kogoś kto w przyśpieszonym tempie poprowadzi Cię do Twoich celów to skontaktuj się z Michałem .Jeżeli wydaje Ci się, że jedziesz „maluchem” to z Michałem pojedziesz samochodem z solidnym TURBO. Gorąco polecam Michała
   Tomasz Miler
  • Pracowaliśmy razem z Michałem w zarządzie Klubu VistulaToastmasters Leader. Potwierdzam Jego kreatywność w rozwiązywaniu problemów, łatwość w komunikacji i odpowiedzialność za swoje zadania. Polecam Michała jako współpracownika!
   Adam Pawluczuk
  • Miałem okazję pracować z Michałem bezpośrednio przy wielu projektach , ale także obserwować go w roli menedżera. Swoim nieszablonowym podejściem potrafi wdrożyć nowoczesne rozwiązania zarówno w rozbudowanych organizacjach, jak i w innowacyjnych startupach. To wizjoner, który potrafi inspirować.
   Michał Piotrowski
  image
  https://salesdetails.pl/wp-content/themes/solidbox/
  https://salesdetails.pl/
  #303f56
  style1
  scroll
  Loading posts...
  /home/sdetails/ftp/sd/web/
  #
  on
  none
  loading
  #
  Sort Gallery
  on
  no
  yes
  off
  off
  off
  Enter your email here
  off
  off