PRAKTYCZNE warsztaty zwiększania efektywności sprzedażowej

Ten event już minął

Warszawa 21-22 październik 2019

Początek
21 października 2019
Koniec
22 października 2019 Cały dzień
Adres
Chmielna 51, Warszawa, Polska   Pokaż mapę
Telefon
(+48) 506 811 196

Sales Details Tour 2019 – PRAKTYCZNE warsztaty zwiększania efektywności sprzedażowej.

Warsztaty dla handlowców, managerów sprzedaży i właścicieli firm.
O tym jak skutecznie budować strategię sprzedaży w firmie i skutecznie sprzedawać.

Jedyne takie warsztaty, które prowadzi 3 trenerów równocześnie!!

Trenerzy: Adam Szaran, Roman Kawszyn i Rafał Liebrecht.
Szczegółowy opis – kliknij tutaj.

Cena: 1499,- zł netto

33 w magazynie

Kategoria:

Status

Ten event już minął

Szczegóły wydarzenia

PLAN WARSZTATÓW

Czego dowiesz się podczas wydarzenia

Strategie mentalne efektywności sprzedażowej:

 • strategia;
 • filtrowanie;
 • modelowanie;
 • przeramowanie;
 • rozwój.

Prawdziwa sprzedaż zaczyna się w głowie. Od tego jak przedsiębiorca ma ustawione spojrzenie na rzeczywistość sprzedażową, na własne ceny, produkt i organizację, zależy bardzo dużo.

Wiele biznesów padło dokładnie w tym miejscu – w głowie. Jakie strategie mentalne powinny kierować naszym działaniem? Co świadczy o naszej skuteczności? Co różni ludzi skutecznych od nieskutecznych? Odpowiedzi i konkretne narzędzia w bieżącym module.

Czy Ty wiesz co Ty masz? Diagnoza własnego autopotencjału.

 • Matematyka potrzeb;
 • Określenie Zasobów;
 • Lingwistyka zasobów;
 • Granice celowości;
 • Demony zakupowe;
 • Tworzenie awatara klienta.

Musisz wiedzieć co, komu i dlaczego! żeby nie chodzić na kolanach do Klienta, Sługa pański… nie kłania się nisko.
Żeby zniwelować demony zakupowe, najpierw musisz je poznać. Empatia, czyli wejście w buty Klienta to klucz do sukcesu sprzedażowego.

Techniki przejęcia klienta konkurencji poprzez sekwencję pytań.

 • Uważność pozawerbalna;
 • Psychologia przejęcia klienta;
 • Sekwencja OGS;
 • Uważność werbalna.

Klienta konkurencji zazwyczaj nie zdobywa się od razu i w całości. trochę jak na wojnie, bitwa po bitwie, zdobywa się go przyczółkami. By mogło mieć to jednak miejsce potrzebujemy dwóch faktorów – uważności i bólu. Tylko w atmosferze bycia ważnym i wysłuchanym klient jest w stanie dotrzeć do bólu, w którym uzna, że to co ma do tej pory od Twojej konkurencji to jeszcze nie wszystko na co zasłużył i co może mieć. I tutaj robi się miejsce na jego przejęcie.

Zespół Dźwigni w dotarciu do klienta.

 • grupa wsparcia sprzedaży;
 • budowanie strategii No client;
 • odwrócona ścieżka zakupowa.

Ty nie masz sprzedawać, to Klient ma kupować! Efektywność sprzedaży to ten moment, kiedy masz apostołów… Oni zrobią robotę za Ciebie;)

Emocjonalna prezentacja oferty i kotwiczenie emocji zakupowych.

 • Z ratio do emotio;
 • Wywoływanie pragnienia w sekwencji c-k-o;
 • Obrazowanie;
 • Kotwiczenie.

Best of ever – wartość dodana

Klient nie podejmuje decyzji racjonalnie tylko na poziomie emotio. Wie o tym większość sprzedających, którzy jednocześnie sprzedają… racjonalnie. Jak przejść z ratio do emotio? Jak wywołać emocje zakupowe? Jak wzbudzić pragnienie posiadanie Twoich produktów lub korzystania z Twoich usług? Jak emocje zakupowe kotwiczyć podczas prezentacji i jak stworzyć wartość dodaną?

„Sezamie otwórz się” ;) Najpierw trzeba trafić do gadziego mózgu…

Kompletność procesów i narzędzi.

 • Analiza przypadków;
 • Tworzenie checklist;

Techniki obrony ceny – Psychologia obiekcji

Błędy w odpowiedzi na obiekcje cenowe – Techniki obrony ceny: aikido, karate, capoeira

Incepcja negatywna – gdy ktoś nas straszy tańszą ofertą konkurencji

„Za drogo” to obiekcja, której boimy się najbardziej. W konsekwencji, odpowiadając, robimy błędy. Biorą się one ze stresu i braku wiedzy związanej ze skuteczną odpowiedzią. Zaczynamy się kłócić z klientem i udowadniać jego brak racji lub po prostu schodzimy z ceny, tracąc na marży. Jakie w takim razie zachowania będą odpowiednie? Jak obronić cenę skutecznie? Jakie sekwencje i algorytmy odpowiedzi doprowadzą do zrozumienia wyjątkowości naszej oferty?

Kopalnia złota – nieodkryte zasoby źródeł klientów.

PROWADZĄCY

Warsztaty poprowadzą: Rafał Liebrecht, Roman Kawszyn i Adam Szaran.

MIEJSCE WARSZTATÓW

Golden Floor – Chmielna 51, Warszawa

Centrum konferencyjne o podwyższonym standardzie, położone 800 metrów od dworca Warszawa Centralna.
Centrum posiada jedną z najlepiej ocenianych lokalizacji w Warszawie.

REKOMENDACJE

Zapoznaj się z opiniami na naszych Klientów.
 • Wojciech Orzechowski
  Al Fianco nauczyło mnie jak prowadzić rozmowę sprzedażową. Dzisiaj powierzam im tysiące moich kursantów, by uczyli ich tego, czego nauczyli mnie
  Wojciech OrzechowskiPrzedsiębiorca, Inwestor, Mentor
 • Grzegorz Radzyński
  Jeśli chodzi o profesjonalną rozmowę sprzedażową, nie znam firmy, która dawałaby takie narzędzia jak Al Fianco Partners. Już dawno temu powierzyłem jej swoich handlowców.
  Grzegorz RadzyńskiRoto Okna Dachowe Sp. z o. o.
 • Daniel Kwapich
  Umiejętne przeprowadzenie rozmowy sprzedażowej jest kluczem w pozyskaniu klienta, w sprzedaży. Roman i Adam mają tutaj bardzo realne narzędzia.
  Daniel KwapichSomfy Polska Sp. z o.o.
 • Iwona Pękala
  Po warsztatach prowadzonych przez Rafała zostaliśmy z listą otwartych zadań. Po przegadaniu okazało się, że to co widzimy to jedynie czubek góry lodowej. Rafał warsztaty prowadzi swobodnie, ale skutecznie, czasem wręcza gotowe narzędzia. Tak, trzeba było w ich trakcie opuścić strefę komfortu, choć obyło się bez łez. To było potrzebne. Jest nowa energia i są wskazówki, wiemy co robić. Dzięki Rafale!
  Iwona Pękala
 • Lidia Buksak
  Niby oczywista oczywistość, niby każdy to wie, ale tylko niby. Pytania, przez które Rafał przeprowadza w czasie treningu, mają moc - pozwalają stanąć i spojrzeć na siebie i swój biznes z innej perspektywy. Czekałam na to szkolenie i szykowałam się na "ból", a okazało się, że Rafał przeprowadził mnie przez swój autorski proces bezpiecznie i z pozornego chaosu pytań wyłonił się sens, a "kropki" zaczęły się łączyć. Dzięki Rafał, będę Cię polecać! :)
  Lidia Buksak
 • Rafał to skomplikowany człowiek w swojej prostocie :) Doświadczeniami i sposobem bycia w prosty i przyjazny sposób pomaga otwierać oczy. Skupia dookoła siebie wielkie grono funów nie tylko z uwagi na swój profesjonalizm, ale również ludzką otwartość na poznawanie drugiego człowieka. Jak sam mówi nie robi rewolucji, ale na pewno pomaga otwierać oczy na rzeczy, które są oczywiste w swojej oczywistości. Cieszę się, że nasze drogi skrzyżowały się zawodowo. Dzięki Rafał i polecam szczerze!
  Dariusz Olejnik
 • Maciej Dubiela
  Rafał - pierwsza myśl przed spotkaniem z Tobą : " no tak, pewnie kolejny krawaciarz ! i co on mi powiem takiego ciekawego ? no co więcej niż już wiem ???? " O nie nie. Nie jesteś krawaciarzem. Jesteś jak młot pneumatyczny !!! :) wbiłeś się w mój mózg no cholera chyba na długo. Wiesz, że ja jestem sceptyczny, bardzo sceptyczny. Oprócz wysokiego ciśnienia i bólu głowy dałeś mi dużo do myślenia ! i tak trzymaj - nie zmieniaj swojego podejścia bo właśnie to dociera do takich sceptyków jak ja . Dzięki i mam nadzieję do zobaczenia ! :)
  Maciej Dubiela
 • Emilia Dubiela
  A to było tak : Rafał opublikował post. Oczywiście post w niepowtarzalnym stylu Rafała. Ostatnie zdanie brzmiało " i wezmę za to pieniądze" ... i to było właśnie TO. Cenię ludzi za to kim są bo są po prostu SOBĄ i to w życiu jest najważniejsze. Rafał jest SOBĄ i to spowodowało, że się otworzyłam a nie było to łatwe. Spotkanie z Rafałem to nie pitu pitu bajdu bajdu to bardzo ciężka praca nad sobą :) nad swoimi lękami tymi zawodowymi ale jak bardzo związanymi z prywatnymi ! siedzisz, słuchasz i ... milion myśli a potem nagle uświadamiasz sobie "bożę , po co ja to wszystko robiłam !" a przecież robiłam to bo byłam przekonana że robię to ponad 20 lat i jestem przecież świetna !!! Rafał no więc podsumowanie - dzięki Tobie dopiero TERAZ BĘDĘ NAPRAWDĘ ŚWIETNA ! dziękuję za wszystko :) :)
  Emilia Dubiela
 • Rafał Maciąga
  Dwa Rafały się spotkały. :) Tak rozpoczęliśmy Naszą przygodę. Zgraliśmy się mentalnie a filozofia jego postrzegania rzeczywistości otworzyła mi oczy i wskazała kierunek. To, że jest liderem "TOP 10" na Linked In w Polsce tylko umocniło mnie w przekonaniu podjęcia współpracy. Bezpośredni i naturalny co w dużym stopniu ułatwia nawiązanie kontaktu i rozmowy, bo przecież o rozmowę tu chodzi. Ogromna wiedza biznesowa za którą idą dobre i złe doświadczenia z których nie każdy dałby radę się podnieść. To motywuje i budzi szacunek. Dla mnie Rafał to punkt zwrotny w postrzeganiu mojej firmy. Rekomenduję go jako osobę, która pomaga :)
  Rafał Maciąga
 • Paweł Michalski
  Rafał Liebrecht? No tak, gwiazda Linkedina, TOP 10 w Polsce, pomyślałem - będzie gwiazdorzył..., ale nie! Normalny gość, który od razu skraca dystans, żeby lepiej Ciebie poznać i finalnie, pokazać twoje mocne strony. Duża, praktyczna wiedza, masa pomysłów, umiejętności prowadzenia dyskusji, co w naszym przypadku doprowadziło do prawdziwej burzy mózgów! Rafał to prawdziwy spec, który pomoże ogarnąć wiele tematów jednocześnie, POLECAM!
  Paweł Michalski

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Warszawa 21-22 październik 2019”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

image
https://salesdetails.pl/wp-content/themes/solidbox/
https://salesdetails.pl/
#303f56
style1
scroll
Loading posts...
/home/sdetails/ftp/sd/web/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
off
off
Enter your email here
off
off