PRAKTYCZNE warsztaty zwiększania efektywności sprzedażowej

Ten event już minął

Kraków 25-26 listopada 2019

Początek
25 listopada 2019
Koniec
26 listopada 2019 Cały dzień
Adres
Lubicz 17J, 31-000 Kraków   Pokaż mapę
Telefon
(+48) 506 811 196

Sales Details Tour 2019 – PRAKTYCZNE warsztaty zwiększania efektywności sprzedażowej.

Warsztaty dla handlowców, managerów sprzedaży i właścicieli firm.
O tym jak skutecznie budować strategię sprzedaży w firmie i skutecznie sprzedawać.

Jedyne takie warsztaty, które prowadzi 3 trenerów równocześnie!!

Trenerzy: Adam Szaran, Roman Kawszyn i Rafał Liebrecht.
Szczegółowy opis – kliknij tutaj.

Cena: 1499,- zł netto

35 w magazynie

Kategoria:

Status

Ten event już minął

Szczegóły wydarzenia

PLAN WARSZTATÓW

Czego dowiesz się podczas wydarzenia

Strategie mentalne efektywności sprzedażowej:

 • strategia;
 • filtrowanie;
 • modelowanie;
 • przeramowanie;
 • rozwój.

Prawdziwa sprzedaż zaczyna się w głowie. Od tego jak przedsiębiorca ma ustawione spojrzenie na rzeczywistość sprzedażową, na własne ceny, produkt i organizację, zależy bardzo dużo.

Wiele biznesów padło dokładnie w tym miejscu – w głowie. Jakie strategie mentalne powinny kierować naszym działaniem? Co świadczy o naszej skuteczności? Co różni ludzi skutecznych od nieskutecznych? Odpowiedzi i konkretne narzędzia w bieżącym module.

Czy Ty wiesz co Ty masz? Diagnoza własnego autopotencjału.

 • Matematyka potrzeb;
 • Określenie Zasobów;
 • Lingwistyka zasobów;
 • Granice celowości;
 • Demony zakupowe;
 • Tworzenie awatara klienta.

Musisz wiedzieć co, komu i dlaczego! żeby nie chodzić na kolanach do Klienta, Sługa pański… nie kłania się nisko.
Żeby zniwelować demony zakupowe, najpierw musisz je poznać. Empatia, czyli wejście w buty Klienta to klucz do sukcesu sprzedażowego.

Techniki przejęcia klienta konkurencji poprzez sekwencję pytań.

 • Uważność pozawerbalna;
 • Psychologia przejęcia klienta;
 • Sekwencja OGS;
 • Uważność werbalna.

Klienta konkurencji zazwyczaj nie zdobywa się od razu i w całości. trochę jak na wojnie, bitwa po bitwie, zdobywa się go przyczółkami. By mogło mieć to jednak miejsce potrzebujemy dwóch faktorów – uważności i bólu. Tylko w atmosferze bycia ważnym i wysłuchanym klient jest w stanie dotrzeć do bólu, w którym uzna, że to co ma do tej pory od Twojej konkurencji to jeszcze nie wszystko na co zasłużył i co może mieć. I tutaj robi się miejsce na jego przejęcie.

Zespół Dźwigni w dotarciu do klienta.

 • grupa wsparcia sprzedaży;
 • budowanie strategii No client;
 • odwrócona ścieżka zakupowa.

Ty nie masz sprzedawać, to Klient ma kupować! Efektywność sprzedaży to ten moment, kiedy masz apostołów… Oni zrobią robotę za Ciebie;)

Emocjonalna prezentacja oferty i kotwiczenie emocji zakupowych.

 • Z ratio do emotio;
 • Wywoływanie pragnienia w sekwencji c-k-o;
 • Obrazowanie;
 • Kotwiczenie.

Best of ever – wartość dodana

Klient nie podejmuje decyzji racjonalnie tylko na poziomie emotio. Wie o tym większość sprzedających, którzy jednocześnie sprzedają… racjonalnie. Jak przejść z ratio do emotio? Jak wywołać emocje zakupowe? Jak wzbudzić pragnienie posiadanie Twoich produktów lub korzystania z Twoich usług? Jak emocje zakupowe kotwiczyć podczas prezentacji i jak stworzyć wartość dodaną?

„Sezamie otwórz się” ;) Najpierw trzeba trafić do gadziego mózgu…

Kompletność procesów i narzędzi.

 • Analiza przypadków;
 • Tworzenie checklist.

Techniki obrony ceny – Psychologia obiekcji

Błędy w odpowiedzi na obiekcje cenowe – Techniki obrony ceny: aikido, karate, capoeira

Incepcja negatywna – gdy ktoś nas straszy tańszą ofertą konkurencji

„Za drogo” to obiekcja, której boimy się najbardziej. W konsekwencji, odpowiadając, robimy błędy. Biorą się one ze stresu i braku wiedzy związanej ze skuteczną odpowiedzią. Zaczynamy się kłócić z klientem i udowadniać jego brak racji lub po prostu schodzimy z ceny, tracąc na marży. Jakie w takim razie zachowania będą odpowiednie? Jak obronić cenę skutecznie? Jakie sekwencje i algorytmy odpowiedzi doprowadzą do zrozumienia wyjątkowości naszej oferty?

Kopalnia złota – nieodkryte zasoby źródeł klientów.

PROWADZĄCY

Warsztaty poprowadzą: Rafał Liebrecht, Roman Kawszyn i Adam Szaran.

MIEJSCE WARSZTATÓW

Browar Lubicz – Lubicz 17J, 31-000 Kraków
Kompleks Browar Lubicz to unikatowe miejsce. Dzięki niepowtarzalnej atmosferze i wyjątkowemu klimatowi panującemu we wnętrzach, lokalizacja ta sprzyja nie tylko organizacji szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych, ale również celebrowaniu różnorodnych okazji w gronie współpracowników czy rodziny. W profesjonalny i niebanalny sposób możemy połączyć pracę z zabawą, a czarujące browarne sklepienia z przestronnymi salami konferencyjnymi. Niezwykłe piwnice, gdzie czuć zapach słodu i świeżo warzonego piwa, to jednak nie jedyny element nas wyróżniający. Częścią Browaru Lubicz jest również Restauracja Browarna, serwująca najwyśmienitszą kuchnię tradycyjną, opartą na lokalnych produktach. Wszystkie elementy Browaru Lubicz stanowią zatem perfekcyjnie stworzoną przestrzeń do urządzania wszelkich imprez firmowych, biesiad piwnych oraz rautów biznesowych.

REKOMENDACJE

Zapoznaj się z opiniami na naszych Klientów.
 • Wojciech Orzechowski
  Al Fianco nauczyło mnie jak prowadzić rozmowę sprzedażową. Dzisiaj powierzam im tysiące moich kursantów, by uczyli ich tego, czego nauczyli mnie
  Wojciech OrzechowskiPrzedsiębiorca, Inwestor, Mentor
 • Grzegorz Radzyński
  Jeśli chodzi o profesjonalną rozmowę sprzedażową, nie znam firmy, która dawałaby takie narzędzia jak Al Fianco Partners. Już dawno temu powierzyłem jej swoich handlowców.
  Grzegorz RadzyńskiRoto Okna Dachowe Sp. z o. o.
 • Daniel Kwapich
  Umiejętne przeprowadzenie rozmowy sprzedażowej jest kluczem w pozyskaniu klienta, w sprzedaży. Roman i Adam mają tutaj bardzo realne narzędzia.
  Daniel KwapichSomfy Polska Sp. z o.o.
 • Iwona Pękala
  Po warsztatach prowadzonych przez Rafała zostaliśmy z listą otwartych zadań. Po przegadaniu okazało się, że to co widzimy to jedynie czubek góry lodowej. Rafał warsztaty prowadzi swobodnie, ale skutecznie, czasem wręcza gotowe narzędzia. Tak, trzeba było w ich trakcie opuścić strefę komfortu, choć obyło się bez łez. To było potrzebne. Jest nowa energia i są wskazówki, wiemy co robić. Dzięki Rafale!
  Iwona Pękala
 • Lidia Buksak
  Niby oczywista oczywistość, niby każdy to wie, ale tylko niby. Pytania, przez które Rafał przeprowadza w czasie treningu, mają moc - pozwalają stanąć i spojrzeć na siebie i swój biznes z innej perspektywy. Czekałam na to szkolenie i szykowałam się na "ból", a okazało się, że Rafał przeprowadził mnie przez swój autorski proces bezpiecznie i z pozornego chaosu pytań wyłonił się sens, a "kropki" zaczęły się łączyć. Dzięki Rafał, będę Cię polecać! :)
  Lidia Buksak
 • Rafał to skomplikowany człowiek w swojej prostocie :) Doświadczeniami i sposobem bycia w prosty i przyjazny sposób pomaga otwierać oczy. Skupia dookoła siebie wielkie grono funów nie tylko z uwagi na swój profesjonalizm, ale również ludzką otwartość na poznawanie drugiego człowieka. Jak sam mówi nie robi rewolucji, ale na pewno pomaga otwierać oczy na rzeczy, które są oczywiste w swojej oczywistości. Cieszę się, że nasze drogi skrzyżowały się zawodowo. Dzięki Rafał i polecam szczerze!
  Dariusz Olejnik
 • Maciej Dubiela
  Rafał - pierwsza myśl przed spotkaniem z Tobą : " no tak, pewnie kolejny krawaciarz ! i co on mi powiem takiego ciekawego ? no co więcej niż już wiem ???? " O nie nie. Nie jesteś krawaciarzem. Jesteś jak młot pneumatyczny !!! :) wbiłeś się w mój mózg no cholera chyba na długo. Wiesz, że ja jestem sceptyczny, bardzo sceptyczny. Oprócz wysokiego ciśnienia i bólu głowy dałeś mi dużo do myślenia ! i tak trzymaj - nie zmieniaj swojego podejścia bo właśnie to dociera do takich sceptyków jak ja . Dzięki i mam nadzieję do zobaczenia ! :)
  Maciej Dubiela
 • Emilia Dubiela
  A to było tak : Rafał opublikował post. Oczywiście post w niepowtarzalnym stylu Rafała. Ostatnie zdanie brzmiało " i wezmę za to pieniądze" ... i to było właśnie TO. Cenię ludzi za to kim są bo są po prostu SOBĄ i to w życiu jest najważniejsze. Rafał jest SOBĄ i to spowodowało, że się otworzyłam a nie było to łatwe. Spotkanie z Rafałem to nie pitu pitu bajdu bajdu to bardzo ciężka praca nad sobą :) nad swoimi lękami tymi zawodowymi ale jak bardzo związanymi z prywatnymi ! siedzisz, słuchasz i ... milion myśli a potem nagle uświadamiasz sobie "bożę , po co ja to wszystko robiłam !" a przecież robiłam to bo byłam przekonana że robię to ponad 20 lat i jestem przecież świetna !!! Rafał no więc podsumowanie - dzięki Tobie dopiero TERAZ BĘDĘ NAPRAWDĘ ŚWIETNA ! dziękuję za wszystko :) :)
  Emilia Dubiela
 • Rafał Maciąga
  Dwa Rafały się spotkały. :) Tak rozpoczęliśmy Naszą przygodę. Zgraliśmy się mentalnie a filozofia jego postrzegania rzeczywistości otworzyła mi oczy i wskazała kierunek. To, że jest liderem "TOP 10" na Linked In w Polsce tylko umocniło mnie w przekonaniu podjęcia współpracy. Bezpośredni i naturalny co w dużym stopniu ułatwia nawiązanie kontaktu i rozmowy, bo przecież o rozmowę tu chodzi. Ogromna wiedza biznesowa za którą idą dobre i złe doświadczenia z których nie każdy dałby radę się podnieść. To motywuje i budzi szacunek. Dla mnie Rafał to punkt zwrotny w postrzeganiu mojej firmy. Rekomenduję go jako osobę, która pomaga :)
  Rafał Maciąga
 • Paweł Michalski
  Rafał Liebrecht? No tak, gwiazda Linkedina, TOP 10 w Polsce, pomyślałem - będzie gwiazdorzył..., ale nie! Normalny gość, który od razu skraca dystans, żeby lepiej Ciebie poznać i finalnie, pokazać twoje mocne strony. Duża, praktyczna wiedza, masa pomysłów, umiejętności prowadzenia dyskusji, co w naszym przypadku doprowadziło do prawdziwej burzy mózgów! Rafał to prawdziwy spec, który pomoże ogarnąć wiele tematów jednocześnie, POLECAM!
  Paweł Michalski

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kraków 25-26 listopada 2019”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

image
https://salesdetails.pl/wp-content/themes/solidbox/
https://salesdetails.pl/
#303f56
style1
scroll
Loading posts...
/home/sdetails/ftp/sd/web/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
off
off
Enter your email here
off
off